Flowmon Friday

Flowmon Friday
2020 Online

22. května od 9:00

Flowmon Friday se letos poprvé uskuteční online!
Novinky ze světa Flowmonu si tak můžete vychutnat z pohodlí svého prohlížeče. Prvních 100 registrovaných navíc získá dárek.

Konference už je za námi, ale nezoufejte. Záznam najdete na našem Youtube kanálu.

Program

180 minut zábavy pro celou síťařskou rodinu

Zahájení

Jiří Tobola (CEO) si s vámi tentokrát ruku nepodá. To mu však nezabrání, aby shrnul to nejdůležitější z uplynulého roku a udal směr pro letošek. Předáme také ceny pro Partnera roku, Skokana roku a další... jen zatím ještě nevíme jak. Pokud vás napadá, jak bychom mohli ceny předat, pište nám :)

Produktové novinky

Dali jsme do toho fakt všechno a těšíme se, až se o novinky s vámi podělíme. Sice neuvidíme vaše reakce, ale budeme rádi, když se svými postřehy napíšete nebo zavoláte do studia.

Etický hacking

Náš CTO Pavel Minařík předvede některé své dovednosti z podsvětí a ukáže vám, jak obejít bezpečnostní opatření, hacknout síť a ukrást data. Jak jinak bychom mohli zlepšovat naše produkty, když bychom je nemohli pořádně otestovat!

Roadmapa a produktová vize

Očekávání zákazníků a partnerů, pozicování společnosti, kombinace zkušeností a předpovědí analytiků jsou faktory, které určují směr vývoje našich produktů. Tím se naplní našich 180 minut a bude čas se rozloučit.

Neváhejte se zeptat

Neváhejte se zeptat

V případě problémů s registrací nás kontaktujte.